סקווידוויד

סקווידוויד חלקנו שמענו עליהם רק בסיפורים, חלקנו ראינו אותם באקווריומים גדולים וחלקנו אפילו טעמנו אותם.. אבל יש כאלה, ולטעמי הם אלה שהרוויחו הכי הרבה- ראו אותם בסדרות טלוויזיה, שיחקו עמם במשחקי מחשב וזכו להנות וללמוד מהם דברים רבים.

אם טרם הבנתם על מי אני מדברת, אני מדברת על לא אחר מאשר סקווידוויד, דמות התמנון מסדרת הטלוויזיה המוכרת "בובספוג מכנסמרובע".

לסקווידוויד שמות רבים: סקווידוויד, סקוויד, קווינסי טנטקלס ועוד.. אני אדבוק בסקווידוויד! סקווידוויד הוא שכנם הלא כל כך נאמן של בובספוג ושל פטריק סטאר, והוא חי בתוך פסל בצורת ראש אדם (כן, הדירות בעיירה "ביקיני בוטום" לא מפוארות במיוחד).

אומנם סקווידוויד לא מחבב במיוחד את בובספוג ופטריק סטאר, אך הוא עובד איתם כקופאי במסעדת "הסרטן הפריך". כבדרך קבע, מנסה סקווידוויד לחבל במשחקיהם החביבים של בוב ופטריק בכדי שיהיה לו יותר שקט ושלווה לצייר דיוקנים של עצמו. בגדול, סקווידוויד הוא דמות מעט מסובכת- הוא תחרותי, אך מכונס בעצמו, הוא משחק לעיתים עם בוב ופטריק- אך לרוב מפריע למשחקיהם ובקיצור- חביב אך מוזר לא מעט.

את סקווידוויד, כמו גם את שאר חברי הסדרה האהובה, אפשר לפגוש היום גם בגרסתם האינטרנטית. בעזרת מספר הקלקות עכבר ולחיצות מקלדת אפשר להגיע לאתרי משחקים רבים המציעים מגוון רחב של פעילויות לילדים ולמבוגרים: משחקי חשיבה, משחקי יצירה, משחקי בידור ועוד ועוד.

את משחקי בובספוג בכלל ואת משחקי סקווידוויד בפרט, הייתי מציעה לכל מבוגר עם ילדים לנסות- ולגלות עולם חדש של פעילויות לילדים, מהנות, מלמדות ומחנכות כאחד. היתרון הגדול באמת לטעמי, הוא זמן האיכות שמציעים משחקים אלו להורים ולילדיהם.מר קראב סנדי צ'יקס בובספוג
מר קראב סנדי צ'יקס בובספוג
פטריק סטאר שלדון פלנקטון סקווידוויד
פטריק סטאר שלדון פלנקטון סקווידוויד