שלדון פלנקטון

שלדון פלנקטון למי שאינו מכיר את המונח "פלנקטון"- מדובר למעשה על דגים זעירים זעירים, אשר משמשים כמתאבן לפחות או יותר כל סוגי הדגים האחרים החיים יחד עמם במימי האוקיינוסים.

ולמי שמכיר את המונח- אני מקווה שאתם מכירים גם את הדמות. "שלדון פלנקטון", הוא דג פלנקטון זעיר המככב בסדרת הילדים "בובספוג מכנסמרובע".

שלדון פלנקטון, כמו גם מר קראב, מנהל מסעדה בעיירה ביקיני בוטום, אולם מסעדתו "מסעדת הדלי", אינה זוכה ללקוחות רבים כמו "מסעדת הסרטן הפריך". כהמשך כמעט הכרחי לכך, הפך מר פלנקטון לאויבו המושבע של מר קראב, מנהל מסעדת הסרטן הפריך. אולם, הסיפור הוא מעט מורכב יותר- מר קראב ומר פלנקטון נהגו להיות חברים טובים ולנהל יחדיו מסעדה, אשר הייתה ידועה בקציצותיה המזוויעות, בלשון המעטה. בגלל חוסר ההצלחה המסחרר של המסעדה, נפרדו השניים לדרכם והפכו לאויבים בנפש ובדם.

כל כך לא יוצלח הוא מר פלנקטון בניהול עסקי המסעדה, עד אשר נאלץ הוא לגור במסעדת "הדלי" כבית. אולם, בעניינים החשובים באמת- הוא דווקא מצליח, מר פלנקטון נשוי באושר לתוכנת המחשב "קרן".

את מר שלדון פלנקטון, אויבו לעתים של בובספוג, ניתן למצוא במשחקים רבים ומוכרים מעולם האינטרנט- העוסקים רובם ככולם בדמויות האהובות והפופולאריות מסדרת הטלוויזיה ומסרט ההמשך לה.

בהיכנסם לאתר המשחקים, יוכלו הילדים לבחור את דמות המשחק הרצויה עליהם, ביניהן גם מר פלנקטון, ועמה לשחק במשחקי אקשן, אקסטרים, הרפתקה, חשיבה או סתם משחקי יצירה. יחד עם הדמויות האהובות ומר פלנקטון בראשן, יוכלו הילדים ללמוד מיומנויות מחשב בסיסיות והכרחיות בימינו ולהעביר שעות על גבי שעות של הנאה וצחוק בחברת חבריהם הטובים ביותר. ומדוע שלא נרצה את הטוב ביותר עבור ילדינו?מר קראב סנדי צ'יקס בובספוג
מר קראב סנדי צ'יקס בובספוג
פטריק סטאר שלדון פלנקטון סקווידוויד
פטריק סטאר שלדון פלנקטון סקווידוויד