סנדי צ'יקס

סנדי צ'יקס אוי, כמה הייתי רוצה שגם בארצנו הקטנה יהיו סנאים! אך לצערי הדבר אינו אפשרי, בגלל, אלא מה, האקלים שיש לנו במדינה. אז לפחות עד שהאקלים ישתנה במעט.. ישנה תמיד האפשרות לפגוש בסנאים חמודים וחינוכיים בסדרות טלוויזיה ובמשחקי מחשב.

למי שאינו מכיר את סנדי צ'יקס, מדובר בסנאית שהיא במקרה גם חברתם הטובה ביותר של בובספוג ופטריק סטאר מסדרת הילדים "בובספוג מכנסמרובע". סנדי היא לא סתם סנאית, במונחים של בני אדם היא בטח הייתה נחשבת ל"גאונה"- מדובר בסנאית שהיא גם מדענית ובהחלט הדמות החכמה ביותר בעיירה "ביקיני בוטום".

כיוון שסנדי לא נולדה במימי האוקיינוס, אלא הגיעה אליהם מטקסס שבארצות הברית, היא מחויבת לחיות בתוך בועת אוויר (כדירה) ולחבוש קסדה שתגן עליה מפני המים שסביב לה. הדבר גורם למעט סבל עבור בובספוג ופטריק, אשר לצערם, אינם מסוגלים לנשום אוויר ונאלצים לחבוש קסדה בכל פעם שהם מבקרים אותה בדירת בועת האוויר שלה.

במספר פרקים במהלך הסדרה נרמז שבובספוג אולי מעוניין בקשר רומנטי עם סנדי, אך ככל הנראה מדובר רק בהתאהבות ראשונית ותו לא.

את סנדי צ'יקס, כמו גם את בובספוג, פטריק סטאר ועוד רבות מדמויות הסדרה האהובה, ניתן לפגוש בסדרת משחקי בובספוג שהגיעה כמובן גם אל עולם האינטרנט.

יחד עם סנדי ובובספוג אפשר לחוות חוויות נהדרות, לשחק במשחקי אקשן והרפתקה ולהנות מצחוק, כיף וחוויה עם הילדים, או סתם עם עוד מבוגרים שבסביבה.. כאחת שהתנסתה במשחקים עם ילדיה, ועכשיו המשפט "הפרה רוצה להניק יותר משהעגל רוצה לינוק" יושב עליה בול- אני בהחלט ממליצה בחום רב להתנסות לפחות פעם אחת במשחקים המדהימים הללו.מר קראב סנדי צ'יקס בובספוג
מר קראב סנדי צ'יקס בובספוג
פטריק סטאר שלדון פלנקטון סקווידוויד
פטריק סטאר שלדון פלנקטון סקווידוויד