פטריק סטאר

פטריק סטאר מכירים את כוכבי הים? החיות החמודות והיפות שאסור באמת לגעת בהן כי הן ארסיות? טוב, אז יש כאלה שאפשר ממש לנהל איתם שיחה- ואפילו לשחק עמם וללמוד מהם!

למי שאינו מכיר, ישנה דמות עולה בשנים האחרונות במסגרת סדרות הטלוויזיה לילדים, ושמה הוא פטריק סטאר. פטריק סטאר, אשר מופיע בסדרת המופת "בובספוג מכנסמרובע" שהגיחה לעולם בשנת 1999, הוא חברו הטוב ביותר של הדמות הראשית הצהבהבה.

פטריק סטאר הוא כוכב ים ורוד ולא ניתן לומר שהוא ניחן בחוכמה רבה, אך הוא בהחלט יודע איך להיות חבר טוב! מעבר לכך שפטריק הוא חברו הטוב ביותר של בובספוג, הוא גם למעשה שכנו לדירה, אולם הדירה בה הוא מתגורר היא בהחלט לא מודרנית במיוחד והיא מורכבת מאבן שאליה מחוברת אנטנה.

לפטריק ובובספוג יחד ישנם תחביבים רבים ומגוונים: החל מדיג מדוזות וכלה בהפרחת בועות סבון, והם יחד נהנים להעביר את סופי השבוע וימיהם הפנויים.

פטריק הוא בכלל לא דמות שולית, אך הוא בהחלט דמות ביישנית והוא נוטה להסמיק ולהפוך מורוד לאדום כאשר הוא פוגש בבנות המין השני. אולם, נרמז מספר פעמים שיש לו אהובה מהמין הנשי, העונה לשם "מינדי".

כיום, כל המעוניין, יכול לפגוש את פטריק סטאר וחבריו בביקיני בוטום, בסדרת "משחקי בובספוג", אשר הגיעו גם אל עולם האינטרנט.

יחד עם פטריק סטאר ניתן לחוות הרפתקאות, להרכיב פאזלים, ללמוד מיומנויות מחשב בסיסיות ואפילו להפריח בועות סבון!

משחקי בובספוג, וביניהם משחקי פטריק סטאר, מותאמים במיוחד לילדים ולעיניהם הרכות, אך אני אישית, כמבוגרת אחראית, יכולה לומר בבטחה- שהם בהחלט עונים גם על צרכיהם של המבוגרים שבינינו! בכל מקרה- שווה לנסות!מר קראב סנדי צ'יקס בובספוג
מר קראב סנדי צ'יקס בובספוג
פטריק סטאר שלדון פלנקטון סקווידוויד
פטריק סטאר שלדון פלנקטון סקווידוויד