יוג'ין קראב

יוג'ין קראב אני אישית לא חובבת אמיתית של מאכלי ים, ובטח ובטח לא של סרטנים. אני אישית, מעדיפה את הסרטנים שלי בצורה מעט אחרת- בתור דמויות אהובות ממשחקי מחשב, סדרות טלוויזיה וסרטי קולנוע פופולאריים.

מר יוג'ין קראב, הוא ולא אחר, הוא דמותי האהובה ביותר מסדרת הטלוויזיה המפורסמת "בובספוג מכנסמרובע". בניגוד לאחרים, אני דווקא אוהבת את קמצנותו המסתורית וחושבת שהיא מוסיפה נופך מסוים לדמותו.

מר יוג'ין קראב הוא מנהל מסעדת "הסרטן הפריך", בה עובדים גם בובספוג וגם חברו פטריק סטאר. ישנם מספר מאפיינים לדמותו של מר קראב, שכל אוהד בובספוג מושבע חייב להכיר: ראשית, מר קראב ידוע בקמצנותו הנוראית ובחוסר אמונו במוסדות הפיננסיים של העיירה ביקיני בוטום. אי לכך, דואג מר קראב לשמור את כל רווחיו וחסכונותיו מהמסעדה תחת מזרון השינה שלו בביתו. שנית, ביתו של מר קראב, כמו גם שאר הבתים בעיירה, הוא מיוחד במינו, והוא בצורת עוגן ושלישית, למר קראב ישנו נוהג "להציק" מעט לבובספוג.

בשנים האחרונות, עם הצלחתה המסחררת של סדרת הטלוויזיה, התפתחו משחקי מחשב ואינטרנט רבים המבוססים כולם על הדמויות האהובות והסיפורים הידועים מהסדרה והסרט. בין השאר, ניתן למצוא במשחקים אלו את בובספוג, את פטריק סטאר וכמובן את מר יוג'ין קראב. את מר יוג'ין קראב תוכלו למצוא בדרך כלל כדמות הרעה במשחקי המחשב. אך גם איתו, תוכלו לשחק במשחקי הרפתקה, אקשן וחשיבה. ילדי דור העכשיו, או דור העתיד כמו שנהוג לקרוא להם, יוכלו להנות משעות על גבי שעות של בידור והנאה צרופה, יחד עם מר קראב, כי לטעמי, גם קמצנותה של הדמות האהובה- יכולה בהחלט להיות מעשירה ובהחלט מבדרת ומהנה!מר קראב סנדי צ'יקס בובספוג
מר קראב סנדי צ'יקס בובספוג
פטריק סטאר שלדון פלנקטון סקווידוויד
פטריק סטאר שלדון פלנקטון סקווידוויד