בובספוג מכנסמרובע

בובספוג למי שעוד לא מכיר (ואני לא בטוחה איך זה אפשרי בימינו), בשנת 1999 יצאה למסכי הטלוויזיה סדרת ילדים מצוירת חדשה בשם "בובספוג מכנסמרובע". עלילת הסדרה מתמקדת בספוג ים, העונה לשם "בובספוג", ובחבריו, אשר יחד מנהלים חיים משוגעים וחווים הרפתקאות משונות בעיירה התת ימית "ביקיני בוטום".

הייתי רוצה לספר לכם מעט על הדמות הראשית בסדרה, בובספוג, כאמור, הדמות הצהבהבה אשר כבשה את מסכיהם ולבבותיהם של מיליוני ילדים ומבוגרים ברחבי העולם.

בובספוג, הוא ספוג ימי (הוא עשוי מעט להזכיר ספוג מטבח, אך למעשה הוא כלל אינו כזה), בעל אופי חביב ביותר- הוא נחמד ואדיב, אופטימי ומסביר פנים. בובספוג שוכר אננס ימי כדירתו, ובה הוא חי בשלום עם חילזון המחמד שלו, גארי. למעשה, בובספוג, בחייו השגרתיים, מזכיר כמעט לגמרי בן אנוש אשר חי את חייו ככל אדם אחר, רק במצולות.

בובספוג עובד במסעדת ה"סרטן הפריך", הפופולרית מאוד בעיירה "ביקיני בוטום" וסובל מקמצנותו הבלתי נלאית של מנהלו, מר קראב. חברו הטוב ביותר של בובספוג הוא פטריק, כוכב הים אשר עובד עמו במסעדה, ויחד הם עושים חיים משוגעים.

כיום ניתן למצוא את בובספוג וחבריו גם בגרסתם הממוחשבת, במשחקי מחשב רבים אשר יצאו לשוק המשחקים. אני, למשל, מעדיפה את משחקי בובספוג המגיעים בגרסתם האינטרנטיים. יחד עם בובספוג ניתן לשחק משחקי הרפתקאות, משחקי חשיבה ואף משחקי יצירה.

מיותר לציין, שמשחקי המחשב נוצרו בהשראת סדרת הטלוויזיה האהובה, ולכן הם מותאמים במיוחד לילדים (למרות שגם מבוגרים יהנו מהם)- הם אינם אלימים ובטח ובטח אינם מכילים גסויות או קללות מסוג כזה או אחר.

אני אומרת- נסו ותיווכחו שלא טעיתם!מר קראב סנדי צ'יקס בובספוג
מר קראב סנדי צ'יקס בובספוג
פטריק סטאר שלדון פלנקטון סקווידוויד
פטריק סטאר שלדון פלנקטון סקווידוויד